ZRÓWNOWAŻONY
PONIEWAŻ JUTRO MA ZNACZENIE

W firmie Blåkläder zrównoważony rozwój zawsze był głęboko zakorzeniony w naszej pracy. Od samego początku w 1959 roku skupiamy się na produkcji trwałej odzieży roboczej. Z biegiem czasu nasze podejście do zrównoważonego rozwoju zyskiwało na znaczeniu i dziś występuje w każdym aspekcie naszej ogólnoświatowej organizacji. Wierzymy w zrównoważony rozwój. Ponieważ jutro ma znaczenie.

RAPORT DOT. ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU FIRMY BLÅKLÄDER

NASZE ZIELONE FABRYKI

Firma Blåkläder ma zrównoważony rozwój w swoim DNA. Dlatego jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że nasze fabryki w Myanmarze otrzymały certyfikat LEED Platinum. To najwyższy poziom w klasyfikacji LEED Green Building Certification dotyczącej budynków przyjaznych dla środowiska. To wielkie osiągnięcie z punktu widzenia naszych obecnych i przyszłych działań w zakresie zrównoważonego rozwoju.

PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNĄ

Dla nas w Blåkläder zrównoważony rozwój to coś więcej, niż troska o środowisko. Tak naprawdę określa nas odpowiedzialność społeczna. Dlatego traktujemy bezpieczne zatrudnienie, dostęp do opieki zdrowotnej i wieloletnie wsparcie dla społeczności, w których działamy, jako coś oczywistego.

JESTEŚMY TU NA DŁUŻEJ

Tak jak jest warunkiem istnienia całej ludzkości, słońce jest niemal niewyczerpanym źródłem energii o niewielkim negatywnym wpływie na środowisko. Dzięki panelom słonecznym, klimatyzacji chłodzonej wodą i metodom oszczędzania wody, przyjmujemy odpowiedzialne, długofalowe podejście do produkcji odzieży i jej wpływu na środowisko.

ZRÓWNOWAŻONA POZYCJA

Dla wszystkich nas w firmie Blåkläder zrównoważony rozwój to podstawa. Wierzymy też, że idzie on w parze z dobrem firmy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, chętnie odpowiem na Twoje pytania.

ANN CARLSSON
MENEDŻER DS. ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

ann.carlsson@blaklader.com

Centrala Blaklader

Ul. KOLNEŃSKA 4

02-242 Warszawa

Opening hours

Pon-Pt 07:00 Do 17:00

Sklep

Ul. KOLNEŃSKA 4

02-242 Warszawa

© 2024 BLAKLADER AB. Wszelkie prawa zastrzeżone.